Maximaplein 6 3832 JS Leusden

Vraagprijs € 485.000 k.k.

Omschrijving

Maximaplein 6 – Leusden | Modern, licht en comfortabel wonen in de Tabaksteeg

Op zoek naar een modern, licht en uitstekend afgewerkt appartement op een toplocatie in Leusden? Dan is dit ruime 3-kamerappartement op de eerste verdieping precies wat je zoekt. Je geniet hier van een royale woonkamer, twee fijne slaapkamers, een zonnig balkon op het zuiden én een eigen berging. Extra bijzonder is de grote, heerlijk rustige binnentuin die alleen voor bewoners toegankelijk is—een perfecte plek om te ontspannen in de zon.

Het appartement maakt deel uit van een verzorgd complex met lift en ligt pal boven winkelcentrum Zuidhoek in de populaire en jonge wijk Tabaksteeg. Supermarkt, drogist, bibliotheek, sportfaciliteiten en overige voorzieningen zitten letterlijk om de hoek. Parkeren kan ruim naast het gebouw.

Indeling

Begane grond:
Centrale entree met bellenplateau, brievenbussen, trapopgang, lift én toegang tot de gezamenlijke binnentuin. Het appartement beschikt over een box op de begane grond.

Appartement:
Binnenkomst in de hal met meterkast, een praktische berging en toiletruimte. Vanuit hier loop je door naar de royale, lichte woonkamer. Grote ramen zorgen voor veel daglicht en het appartement beschikt over een zonnig balkon op het zuiden. De open keuken in hoekopstelling is compleet uitgerust met o.a. een koel-vriescombinatie, vaatwasser, inductiekookplaat, afzuigkap en oven. De woonkamer is afgewerkt met een strakke PVC-vloer.

Verder biedt het appartement twee slaapkamers, een volledig betegelde badkamer met ruime douchecabine en wastafel, plus een inpandige berging/bijkeuken met aansluitingen voor wasapparatuur en de cv-installatie. Het hele appartement is voorzien van comfortabele vloerverwarming.

Locatie

De Tabaksteeg in Leusden-Zuid is niet voor niets zo geliefd. Vanuit huis wandel je in circa 10 minuten naar de uitgestrekte bossen van Landgoed Den Treek–Henschoten: ideaal voor wandelen, hardlopen, fietsen en mountainbiken. Het gebied sluit aan op Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug, waardoor je eindeloos kunt genieten van natuur en rust.

Alle dagelijkse voorzieningen vind je in het eigen winkelcentrum Zuidhoek: scholen, supermarkt, sporthal, restaurant, fitnesscentrum en diverse basiswinkels. Ook de winkelcentra De Hamershof en De Nieuwe Biezenkamp zijn snel per fiets bereikbaar.

Amersfoort is bovendien dichtbij: op 1 minuut loopafstand is een bushalte welke een rechtstreekse verbinding heeft met Amersfoort Centraal, in ongeveer 20 minuten fiets je naar het centrum of station Amersfoort.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

vraagprijs
€ 485.000 kosten koper
Aangeboden sinds
2 december 2025
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, galerijflat
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2009
Soort dak
Bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Oppervlakten en inhoud

Wonen
95 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
6 m²
Externe bergruimte
4 m²
Inhoud
307 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, wastafel
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Natuurlijke ventilatie

Energie

Energielabel
A+
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, volledig geisoleerd
Verwarming
Cv ketel, vloerverwarming gedeeltelijk
Warm water
Cv ketel
Cv-ketel
Combiketel (gas gestookt combiketel uit , eigendom)

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Leusden I 1513
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
LDN02-I-1513
Bekijk alle kenmerken